Řízení projektů a zakázek ve Fusio

Digitalizace a automatizace evidence zakázek, objednávek či (stavebních) projektů. Zpřesnění a zrychlení procesů. Včasná upozornění na důležité skutečnosti díky notifikacím a reportům.

S Fusio máte k dispozici přehledné grafy a klíčové ukazatele. Pod dohledem termíny a milníky i subdodavatele, materiál, lidské zdroje, náklady či cashflow. Můžete využívat schvalovací procesy, oběh dokumentů, úkolovník, rezervační systém, integraci s digitálními podpisy a mnoho dalšího.

Fusio je flexibilní platforma, která se Vám přizpůsobí na míru. Evidujte přesně ty agendy, které potřebujete a způsobem, který Vám vyhovuje.

0 +
klientů
0
let na trhu
0 +
projektů

Jak vám Fusio pomůže s evidencí projektů a zakázek?

Bezproblémové propojení se systémy, které používáte

Fusio je flexibilní software, který snadno propojíte i s vašimi ostatními nástroji. Můžete je proto používat dál bez obav o jejich funkčnost.

A mnoho dalších…

Integrace digitálních podpisů

Fusio zajistí komplexní automatické workflow dokumentů, včetně digitálních podpisů – pomocí spolupráce se systémem třetí strany, např. službou DigiSign.

Př.: Automatické workflow smluv ve Fusio může být doplněno o zajištění podpisů od obou protistran, dohled nad doručením podepsaného dokumentu a jeho archivaci. Propojením s agendou Zakázky lze kontrolovat start realizace zakázek až po obdržení podepsané smlouvy apod. více…

Integrace Microsoft Power BI

Pro účely datových analýz a pokročilých vizualizací dat, je možné propojit Fusio s Microsoft Power BI. Tato integrace Vám, například, umožní zpracování dat pocházejících z více zdrojů (z Fusio + excelovských tabulek apod.), dále hloubkovou analýzu dat, tvorbu reportů či dashboardů nebo implementaci akčního plánu, tvorbu předpovědí i sdílení informací přes ostatní Microsoft aplikace. více…

Automatické zadávání úkolů i přehled úkolů a hlídání termínů.

Lepší komunikace a spolupráce v pracovním týmu a zkrácení celkové doby realizace projektů.

“Fusio jsme si vybrali hlavně proto, že je šité na míru pro naši firmu. Bylo vytvořeno podle toho, jak jsme chtěli my a  nebylo nutné se nějakému systému přizpůsobovat.”

 Ing. Miroslav Rokyta, jednatel M Plus elektro

 

Současné nároky na trhu vyžadují zvyšování efektivity práce a držení pracovního týmu v optimální velikosti. Stav, kdy jsou pro řízení projektů využívány např. excelovské tabulky a e-mail se stává neudržitelným. Klade enormní nároky na vedení a administrativu, aby nad celým procesem neustále „bděli“ a nedošlo tak k nějakému opomenutí či finanční ztrátě z toho plynoucí.

“Ve Fusio máme na míru rozhraní, které nám umožňuje zobrazovat stav jednotlivých projektů v přehledné grafické podobě se zvýrazněním smluvních termínů.”

Ing. Milan Ptáček, jednatel Signal Projekt

 

 

S rostoucím počtem zakázek, které firma realizuje, vzniká potřeba jejich efektivního řízení. Bez ohledu na obor, ve kterém společnost působí.

“Fusio nám pomáhá s komplexním řízením zakázek. Od nabídek, objednávek a smluv přes realizaci zakázek, Ganttúv graf, materiál a skladové hospodářství až po fakturaci.”

Ing. Martin Šalé, provozní náměstek ředitele, AK Signal Brno

“Fusio nám pomohlo propojit software Money S4 s výrobou. Sdílíme tak informace o aktuálním stavu materiálu ve skladu s pracovníky, kteří do účetního softwaru nemají přístup.”

Ing. Ladislav Polcar, ředitel společnosti, AK Signal Brno

 

 

Výhody projektového řízení ve Fusio

Reporting a notifikace

E-mailové reporty vám pomůžou s řízením projektů, protože pohlídají termíny a veškeré procesy za vás.

Umožní vám posílat si e-mailem přehledy dle vašich potřeb, takže nemusíte stále kontrolovat, zda ve vašich procesech nenastal nebo nehrozí nějaký problém. Přijde vám jen to, co vás zajímá.

Chcete vidět, jak Fusio funguje?

Systémem vás provedeme, vše vysvětlíme a nastavíme podle vašich požadavků.

Chcete efektivně vyřešit Vaše procesy?
Napište nám, navrhneme Vám systém na míru.

Sami si navrhnete systém, jaký potřebujete.
Sjednotíte a provážete více nástrojů do jednoho systému.
Máme více než 700 spokojených zákazníků.
Už 30 let pomáháme zjednodušit práci.
Flexibilita a rychlá implementace.