Fusio jako náhrada za SharePoint nebo Notes/Domino

Také hledáte náhradu za SharePoint, příp. další aplikace?

V poslední době se nás často ptáte, zda Fusio může nahradit Vaše stávající řešení, postavené na aplikacích Microsoft SharePoint, případě HLC Notes/HLC Domino. (Dříve IBM Notes a IBM Domino, ještě předtím Lotus Notes a Lotus Domino).

Obecně zní v obou případech odpověď – Ano – realizace záleží na Vašich požadavcích. Zmíněné aplikace jsou variabilní platformy pro vytváření konkrétních řešení, a to platí i pro Fusio.

Každá z platforem má svoji koncepci a specifické funkce – splnění stejných potřeb mohou dosahovat odlišným způsobem. Vždy vycházíme primárně z toho, jaké máte potřeby a požadavky a jaké procesy a workflow Vaše řešení zahrnuje.

Fusio je systém disponující širokou škálou funkcionalit, které nám umožňují splnit většinu obvyklých požadavků zákazníků přímo pomocí dostupných prostředků platformy. A pokud jde o požadavek specifický, ten je, stejně jako u uvedených systémů, řešitelný zakázkovým vývojem. Fusio pro tyto účely zahrnuje pokročilou podporu modularity, zajišťující, mimo jiné, i možnost propojení s jinými systémy.

Pokud jste i Vy v situaci, kdy zvažujete přechod ze SharePointu nebo Notes/Domino, nejspíš Vás zajímá, jaké jsou konkrétní možnosti právě ve Vašem případě. Domluvte si schůzku s naším konzultantem, ať už osobní nebo online. Při nezávazném setkání si vyjasníte vše potřebné a seznámíte se blíže s možnostmi platformy Fusio.

Ukázka seznamu Fusio s agendou pro evidenci, sdílení a workflow dokumentů.

Ukázka systémového editoru Fusio s možnostmi úprav parametrů jednotlivých seznamů v uživatelské části správcem systému.

Chcete vidět, jak Fusio funguje?

Evidujte ESG kritéria ve Fusio

Uvažujete o evidenci ESG kritérií? Platforma Fusio Vám to umožní. Ať už potřebujete sledovat environmentální faktory, dopad činnosti podniku na životní prostředí, společenské faktory nebo

Přesvědčte se na vlastní oči

Všechna data na jednom místě, snížení nákladů i chybovosti. Ukážeme vám,  jak Fusio funguje – stačí, když nám zanecháte kontakt.