Obchodník

Nabízíme

Naše společnost svým zákazníkům navrhuje a dodává softwarová řešení, usnadňující jejich procesy. Zaměřujeme se na užitnou hodnotu a vytváření řešení s jasným přínosem pro zákazníka. Díky tomu se nám daří růst a nyní hledáme dalšího člena týmu. Někoho, kdo má rád obchod, tedy především komunikaci se zákazníky. Ať už emailem, telefonem, ale především při osobních schůzkách.

Požadujeme

  • Energický
  • Spolehlivý
  • Zkušený

 

Prodej je u nás řízený proces. Víme, co vede k úspěchu, máme jasnou strategii a konkurenční výhody. Víme jak postupovat, aby aktivity našich obchodníků vedly k cíli. Aby byl náš nový kolega úspěšný, bude tedy muset být schopen řídit se osvědčenými postupy a dodržovat stanovená pravidla. Na druhé straně ale také kreativně přemýšlet nad samotným řešením pro zákazníka a ve spolupráci s technickým týmem ho navrhnout tak, aby nejen splňovalo potřebné parametry, ale také pro zákazníka znamenalo jasný provozní či ekonomický přínos. Pro takovou práci je určitě potřeba značná dávka nadšení a radosti z toho, že práce má smysl. Že řešení, která realizujeme, jejich uživatelům zjednodušují a usnadňují jejich práci. A schopnost přenést toto nadšení na zákazníky, umět jim srozumitelně vysvětlit přínosy, které díky nim získají. Víme, jaké postupy vedou v našem oboru k úspěšnému prodeji, to je ale jenom jedna strana mince. Tou druhou je osobnost obchodníka – úroveň jeho komunikace, schopnost zaujmout, zkušenosti, přesvědčivost, pracovitost, touha po úspěchu a nasazení. Úspěšný obchodník u nás může počítat nejenom se slušným výdělkem, ale také s maximální podporou, férovým přístupem a dlouhodobou perspektivou. Na druhé straně od něj očekáváme plné nasazení a odpovědnost za výsledky. Hledáme někoho, kdo chce dosáhnout úspěchu, ale je připraven ze sebe vydat to nejlepší. Pokud si myslíte, že tohle je práce, kterou chcete dělat, napište nám o sobě. Určitě se vám ozveme.

Naši klienti

Máte zájem o pozici?
Napište nám.

Přesvědčte se na vlastní oči

Všechna data na jednom místě, snížení nákladů i chybovosti. Ukážeme vám,  jak Fusio funguje – stačí, když nám zanecháte kontakt.